TMG 29.4.-5.5.

Mňau lidi,

tento týden byl sice extrémně výživný, ale vezmu ho výjimečně hopem, jelikož mě dnes čeká nejspíš nejnáročnější debata mého kampaňování (Charanzová, Pospíšil, Štětina a Vondra) a potřebuji tak dostatek spánku. Od 13:00 na Seznamu! (První agitka v #TMG ohledně budoucnosti, ne reflektování minulosti. Já si s tím svým sloupkem fakt dělám, co se mi zamane.)

Týden se nesl v duchu debat: debatovala jsem v pět dní ze sedmi. Už si pomalu zvykám a celkově můžu říct, že mám hlavně pozitivní zkušenost a radost z “protiřečníků”, které potkávám. Lehce negativní situace mě potkala pouze v úterý. Nechci ji rozpitvávat, jelikož daná osoba byla dost mladá a nízko na kandidátce a jsem si jistá, že zapracovaly nervy a zrovna já to nikomu vyčítat nebudu; ale věčné koukání do telefonu při debatě ani podporovatelé vysoce negativní vůči všem ostatním řečníkům nebyly příjemné součásti debaty. Ale nic nedatelného. Přeji rozhodně pozitivní vývoj s debatováním do budoucna. .)

Ve čtvrtek jsem odvezla kočičku na dovolenou (k nejochotnějšímu Josef Švejda se zahradou, díkuji), jelikož až do zítra jsem mimo domov. Čekalo mě celopáteční natáčení volebního klipu a různé schůzky v Praze (doslova celodenní – vstávání ve 3:30 v pátek a spánek kolem 3:00 v sobotu), každoročně báječný Million Marihuana March (malinko jsem čekala, že už budeme slavit legalizaci, ale já si teda ještě ten rok počkám), debata v Karlových Varech a tour de Ústecký kraj (dyckyMost, jouhou!). To vše jsme absolvovali s úsměvem na rtech, jak lze vidět na přiloženém videu, ale bylo to místy (čti: 24/7) náročné. Počasí nepřálo, technika nepřála, moje schopnost se obléknout teple nepřála. Nemůžu však tento text psát šťastnější, jelikož je za mnou zkouška s kapelou, setkání s rodinou, nohy v teple (a debata teprve přede mnou). O některých schůzkách tohoto týdne se možná rozepíšu příště, teď vás nicméně jen prosím o držení palců na zítra.

A hlavně si zpívejte!